Search

Fotografování dětí, dospělých, rodin, skupin...

Updated: 2 days ago

Focení je moje největší vášeň a láska, ale dlouhou dobu jsem se vyhýbala focení lidí. Samozřejmě jsem vždy tvořila portréty pro své přátele, ale nenaplňovalo mě to. Až jsem si konečně uvědomila, jak jsem sama nikdy neměla ráda, když někdo fotil mne. Možná znáte ten pocit, když vám někdo řekne "Teď se dívej sem, nakloň hlavu, zvedni trochu ruku..." Přesně v ten okamžik se z mého přirozeného výrazu stane něco, co nezachrání ani série grafických úprav :)

Stejně jako mnozí z vás jsem majitelkou svého dětského fotoalba, plného křečovitých výrazů u umělohmotného dortu, nebo podobných rekvizit, vůbec nebudu rozebírat fotky ze školky a školy. Vím, že tohle byl zkrátka standard, ale nechci ztvárňovat naučené či vynucené pózy s "řekni sýr" :)

Miluju děti a jejich upřímnost a ráda je fotím v jejich přirozenosti - jak upínají pozornost na nějakou drobnost, která je zrovna zaujala, jak běhají a skáčou, nebo jak samotné vymyslí, že by chtěli na fotce být.

Na rozdíl od fotek přírody, u portrétních fotografií mne velice baví složitější následné úpravy. Fotka tak získá pohádkový nádech a je zajímavá pro oko. Není to sice cesta jednodušší, ale je mému srdci mnohem bližší.

Pro představu, jak vypadá obrázek v běžných úpravách a jak potom:Místo domluvíme buď podle vašich preferencí, nebo vás vezmu na některou ze svých oblíbených lokalit, určitě to ale bude venku v přírodě.


CENÍK PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

Děti, menší i větší, jednotlivci, páry

cca 30 minut focení, obdržíte 15 fotografií v základních úpravách, ve velkém rozlišení, z nich si sami vyberete 5 nejlepších a ty dostanou vylepšené úpravy, obdržíte je v maximálním rozlišení pro jakýkoliv tisk

cena 2000 CZK

Rodiny, skupiny, varianty focení společně i jednotlivě (je mi jedno, kolik vás přijde)

cca 60 minut focení, 30 fotografií v základních úpravách, ve velkém rozlišení, z nich si sami vyberete 10 nejlepších a ty dostanou vylepšené úpravy, obdržíte je v maximálním rozlišení pro jakýkoliv tisk

cena 3000 CZK

Každá další upravená fotografie stojí 300 CZK

Zpracování fotografií cca 14 dnů. Základní úpravy zahrnují samozřejmě i drobné chybky pleti, akné, modřiny, drobné vrásky a podobně, úprava barev, kontrastu, ořez...

Po vylepšených úpravách získá fotografie podobu, jaká je k vidění v albu, předem se domluvíme na požadovaném vzhledu. Plné rozlišení znamená, že fotografii si budete moci kdykoli nechat vytisknout na libovolný formát, klidně billboard :)

Na focení si prosím vezměte více druhů oblečení pro obměnu..detaily domluvíme dopředu.


0 views

Barbora Polivkova 

© 2020 by Barbora Polivkova. Proudly created with Wix.com